جهت استعلام قیمت محصولات با ما در تماس باشید.

درباره ما

کیان کنترل نیک

درباره ما

شرکت کیان کنترل نیک ( نمایندگی Omron امرن ) با بیش از دو دهه تجربه ارزنده و موفق یکی از شرکت های پیشرو در زمینه اتوماسیون صنعتی در کشور است که ارائه کننده محصولات اتوماسیون صنعتی و نمایندگی شرکت های Omron  ، Yaskawa  ، Mitsubishi  ،Fuji Electric ،phoenix contact و سایر برندهای معتبر می باشد. این شرکت با توجه به شناخت نیاز صنایع مختلف کشور ، علاوه بر عرضه و فروش محصولات ، پشتیبانی فنی ، نصب و راه اندازی و تعمیر سیستمهای اتوماسیون صنعتی را نیز عهده دار می باشد.فروش پی ال سی امرن ،روتاری انکودر امرن Omron، اینورتر امرن ، درایو یاسکاوا Yaskawa ، سرو موتور و سرو درایو یاسکاوا و امرن ،فروش منبع تغذیه امرن ، HMI امرن ، رله ، کانتر ، فروش تایمر امرن و نیز فروش سنسور امرن در کنار منبع تغذیه فونیکس از اهم وظایف این شرکت به عنوان نمایندگی امرن است که همواره با داشتن انباری کامل از سبد محصولات مورد نیاز ، پاسخگوی نیاز فنی صنایع مختلف کشور بوده است.

درباره ما
درباره ما
واحد تعمیرات
درباره ما
فروش انواع قطعات امرن

فعالیت مدیریت کیان کنترل نیک تحت نمایندگی امرن به سال 1378 بر می گردد. در حال حاضر این مجموعه به عنوان نمایندگی Omron ،   تمامی محصولات اتوماسیون صنعتی Omron را در قالب نماینده امرن  با ضمانت اصالت کالا ، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش عرضه می نماید .ارائه تمامی محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت یاسکاوا شامل انواع  اینورترهای کنترل دور موتور |درایو یاسکاوا | ، سرو درایو و سرو موتور یاسکاوا  نیزتحت عنوان نمایندگی یاسکاوا از دیگر وظائف شرکت کیان کنترل نیک می باشد که فعالیت در این زمینه همزمان با شروع فعالیت بعنوان نماینده Omron  بوده است . فروش و پشتیبانی محصولات فونیکس کنتاکت تحت عنوان نمایندگی فونیکس کنتاکت به کمی بعد از شروع فعالیت به عنوان  نماینده امرن  برمی گردد که به منظور تکمیل سبد محصولات اتوماسیون صنعتی ، فعالیت در رابطه با فروش محصولات فونیکس کنتاکت را آغاز نموده است .

فعالیت به عنوان نماینده فونیکس کنتاکت شامل تمامی محصولات اتوماسیون صنعتی فونیکس کنتاکت از جمله  فروش منبع تغذیه فونیکس کنتاکت ، رله فونیکس کنتاکت ، مبدلهای فونیکس کنتاکت و انواع سرج ارستر و در نهایت تجهیزات شبکه اینترباس Interbus  از محصولات شرکت آلمانی فونیکس کنتاکت می باشد .فعالیت به عنوان نمایندگی فوجی الکتریک  Fuji Electric به ابتدای سال 1396 بر می گردد که بطور عمده به امر فروش اینورتر فوجی الکتریک و نیز پشتیبانی و تعمیرات اینورترهای فوجی الکتریک مشغول می باشیم.

فروش اینورتر میتسوبیشی و پی ال سی میتسوبیشی Mitsubishi Electric  نیز صرفا بر اساس سفارش مشتری صورت می گیرد.

کیان کنترل نیک نمایندگی Omron امرن ، فونیکس کنتاکت و یاسکاوا در ایران. کلیه مطالب علمی و فنی مندرج در این وبسایت به عنوان وب سایت نمایندگی امرن Omron برگفته از سایت رسمی نمایندگی Omron امرن هلند می باشد .

    سبد خرید